| Marchio: | Yirilom |
| Numero di modello: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| prezzo: | USD 15~25/PCS |
| Dettagli dell'imballaggio: | Imballaggio arrotolato: 10-20 pezzi/pacco, imballaggio compresso: 10-15 pezzi/pacco. |
| Termini di pagamento: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Mattress Pocket Spring Unit |
|---|---|
| Material | High Carbon Steel Wire |
| Wire Diameter | 1.0mm-2.3mm |
| Head Diameter | 4-6.5cm |
| Middle Diameter | 4.5-7.5cm |
| Height | 6-25cm |
| Turns | 4-7 Turns |
| Coils Counts | According to client demand |
| Zone | 1/3/5/7 (Customized) |
| Woven Fabric | 65-100g/㎡ or customized |
| Size | Any size available |
| Color | White, Blue or customized |
| Packing | Compressed and rolled |
| Application | For mattress or sofa factory/manufacturer |